Su Şartlandırma Sistemleri Kurulumu ve Teknik hizmet

Asu-Tek, su şartlandırma sistemlerinizin kurulumunu baştan sona yönetir ve gerçekleştirir. Kazan suyu şartlandırma, soğutma suyu şartlandırma, ters ozmos antiskalantları, mikrobiyolojik aktivasyon önleme, kapalı devre ısıtma ve soğutma şartlandırması, jeotermal sistemler şartlandırma uzmanlaştığımız alanlardan bazılarıdır.

Teknik Danışmanlık

Asu-Tek, su şartlandırma programını uyguladığı firmalara suyun sağlanması, kullanımı  ve suyun geri kazanımı ile ilgili yurt içi ve yurt dışında teknik danışmanlık hizmeti verir. Konusunda sektörünün en deneyimli saha mühendisleri ile suyun elde edilmesi ile sistem dışına çıkana kadarki sürede yatırımlarınızın korunması, maliyetlerinizin düşürülmesi ve en verimli süreç işleyişlerinin uygulamaya konması için özgün çözümler sunar.

Performans Takibi

Asu-Tek, su şartlandırma programını uyguladığı bütün işletmelerde sürekli ve sistemli bir şekilde performans takibi yapar. İşletmenin riskleri ve sistemin hassasiyeti göz önünde bulundurularak her işletme için kendine özgün bir kontrol aralığı ve kapsamı olan program belirlenir. Bu program işletmenin yatırımlarında, çalışma yöntemlerinde ve kullandığı suyun niteliğindeki en ufak değişikliklere göre kendini sürekli günceller.

Analiz ve Denetim

Asu-Tek, su şartlandırma programını uyguladığı işletmeler için laboratuvar hizmetleri sunar. Laboratuvar hizmetlerini su şartlandırmanın en önemli parçası kabul eden bir anlayış içinde, ileri teknoloji ürünü laboratuvar ekipmanları ve konusunda sektörünün en deneyimli mühendis ve laborantları ile detaylı su analizleri, kimyasal analizler ve mikrobiyolojik analizler gerçekleştirir. Firma politikası olarak asla genel geçer yöntemler izlenmez, her işletme biricik kabul edilip kendine özgü şartlar ve riskler göz önünde bulundurularak analiz edilir, anlaşılabilir ve uygulanabilir yöntemler tasarlanarak raporlanır. Asu-Tek, uyguladığı analiz yöntemleri ve enstrümanlarını da sürekli olarak sorgular ve en verimli noktada kalmalarını sağlayacak şekilde günceller. İsteğe bağlı olarak mobil analiz ekipmanları ile yerinde ölçümler yapılır ve ihtiyaç duyulan alanlara anında müdahalede bulunulur.

Teknik Eğitim Seminerleri

Asu-tek, müşterileri, bayileri, danışanları ve akademik kuruluşlar için eğitim programları düzenler. Su şartlandırma programlarında uyguladığı “size özgü ve amaca yönelik” politikasını eğitim programlarında da benimsemiş olup mümkün olan en kapsamlı ve anlaşılabilir eğitim programını tasarlar, mümkün olan en kısa sürede aktarır.

Temizlik ve Bakım İşlemleri

Asu-Tek, her alandaki, ısıtma ve soğutma amaçlı kullanılan sistemlerde, sıcak su, soğutma suyu, buhar kazanı, eşanjör, boiler, su tankları, boru hatları ve radyatörlerde, kireç, kışır, korozyon, taşlaşma ve çamurlaşmanın bertaraf edilmesi için kendi üretimi kimyasalları ve profesyonel saha ekibi ile temizlik işlemleri gerçekleştirir. Bütün temizlik ve bakım işlemlerini sistemlerin mümkün olan en kısa süre devre dışı kalmasına ve en çabuk tam kapasite ile göreve devam etmesine olanak sağlayacak zamanlarda süratle yapar

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0282 652 90 56

0282 673 70 71

[email protected]

Marmaracık OSB Mah. Ilgaz Sk. No:7 Ergene / Tekirdağ