Atık Su Arıtma Çözümleri

Endüstriyel atık su arıtma işleminin her aşamasını kapsayan özel çözümler sunuyoruz. Sadece atık arıtma tesisleri kurma ve projelendirme üstlendiğimiz tek konumuz değildir. Müşterilerimize anahtar teslim arıtma tesisleri kurma dışında, ekipman ve kimyasal desteği, tasarım ve mühendislik, danışmanlık, garanti ve garanti sonrası servis hizmeti, otomasyon servisi, su analizleri, pilot testler ve su yönetimi denetimleri konusunda da profesyonel destek veriyoruz.

Arıtma tesislerinde gerçek zamanlı kontrol merkezleri, proseslerin stabil çalışmasını sağlayacak emniyet tedbirleri ve verimli ölçü kontrol enstrümanları gibi gelişmiş teknolojik çözümlerin getirilmesiyle işletilmesi kolaylaştırılmıştır. Bu akıllı çözümler fabrikaların mevcut arıtma tesislerinin modernizasyonunun bir parçası olarak uygulanabilir veya yeni fabrikaların tasarımına dahil edilebilir.

Akıllı su yönetimi ve yeni teknolojiler ile kurduğumuz modern atık su arıtma tesisleri, yüksek kaliteli hizmet ve düşük işletme maliyetlerini garanti eder.

 

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0282 652 90 56

0282 673 70 71

[email protected]

Marmaracık OSB Mah. Ilgaz Sk. No:7 Ergene / Tekirdağ